Zahradnické služby

Před zahájením tvorby zahrady je nezbytná konzultace se zahradním architektem, který na základě vašich požadavků a potřeb vytvoří několik variant návrhů pro vaši zahradu.

Pojem realizace zahrady v sobě skrývá základní terénní úpravy, vytvoření záhonů a výsadbu rostlin podle osazovacího plánu, úpravu travních ploch, nebo komplexní rekonstrukci vaší starší zahrady.

Jestliže potřebujete poradit s péčí o stromy, trávník nebo s údržbou celé zahrady, naši specialisté Vám ochotně pomohou.

Cílem je vysazovat a pěstovat zdravé stromy, které jsou značným estetickým přínosem. Ovocné stromy vám navíc přinesou užitek v podobě chutných plodů.

Díky závlahám pro vás už práce na zahradě nebude jen monotónní nutností a navíc získáte více času a ušetříte vodu.

Zpříjemnit pobyt na vaší zahradě si můžete prostřednictvím zahradního jezírka plného barevných rybek či posezením v dřevěném altánku.

E-shop se zahradnickým zbožím

Rádi byste si na vaši zahradu pořídili nůžky na živý plot, sekačku na trávu či dokonce krásnou květinu? Není problém, protože kromě kompletních zahradnických služeb si zde můžete na vaši zahradu vybrat různé zahradní pomůcky či rostlinya vše, co potřebujete k jejich pěstování.

Firma Louka

Návrh, realizace a údržba zahrad firemních areálů veřejných ploch

Společnost byla založena roku 1993 jako rodinná firma a od té doby za sebou má stovky úspěšných projektů. S naším týmem specialistů se zaměřujeme na zahradnické služby jak pro soukromé zahrady, tak firemní areály i veřejné plochy.